• Szkolna Gala Talentów.

• Dnia 7 czerwca 2023 r. po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowano Szkolną Galę Talentów. Inspiracją dla uroczystości był znany wszystkim program "Mam talent”. Uczniowie prezentowali się w wielu kategoriach: gra na instrumencie, rysunek, śpiew, recytacja, umiejętności sportowe, taniec lub pokaz akrobatyczny. Największą popularnością cieszyły się występy wokalne oraz popisy sportowe czy akrobatyczne. Usłyszeliśmy również grę na flecie czy gitarze. Uroczystość profesjonalnie, a zarazem bardzo swobodnie prowadziła utalentowana konferansjerka- Ola Suchożebrska.

Podczas tej wyjątkowej imprezy panowała miła i radosna atmosfera. Widownia włączyła się

do wspólnej zabawy i gromkimi brawami nagradzała uczestników konkursu. Poziom był bardzo wysoki, a zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy. Gdyż każdy, kto odważył się stanąć na scenie i zaprezentować swoje talenty- już był wygranym.

Dzień Promocji Talentów to wspaniała okazja do wyłonienia młodych tancerzy, sportowców, instrumentalistów i wokalistów, których nie brakuje w naszej szkole. Czekamy z niecierpliwością na kolejny taki dzień .