• Gra Orkiestra

• „Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”. Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję charytatywną w ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny  finał przebiegał pod hasłem:  Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Wolontariusze   z klasy VIII  – Paula Rucińska, Radek Nasiłowski i Filip Daniluk kwestowali w szkole oraz na terenie Paprotni. W sumie w 31 Finale WOŚP zebrano 1310 złotych i 73 grosze. Za okazane serce dla potrzebujących – serdecznie dziękujemy !