Bo Betlejem nie jest daleko.
Ono jest na odległość ludzkiego serca.
Na odległość otwartych szeroko ramion.
Na odległość dłoni otwartej.
Betlejem jest blisko
Kochani Rodzice, Drodzy Uczniowie,
Przyjaciele naszej szkoły
Dziś znowu rodzi się nieprzebrana radość, ze Bóg zapragnął przyjąć ludzkie ciało i zesłał na ziemię Swego Syna. Niech Jego delikatna miłość prowadzi nas przez wszelkie trudy życia, a Maryja czuwa w Betlejem naszych serc i dusz, byśmy potrafili godnie przyjmować Jej Boskiego Syna.
Niech czas Bożego Narodzenia będzie czasem radości ze spełniającej się – w Narodzinach Bożego Syna – nadziei. Niech czuwa nad Wami i Waszymi rodzinami Opatrzność Boża.
Radosnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w duchu miłości i zgody, wiele dobroci od ludzi oraz wszelkiej pomyślności. Obyśmy byli wobec siebie serdeczni, życzliwi i wyrozumiali a Nowy 2017 Rok przyniesie same szczęśliwe dni.
życzą-
Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy
Zespołu Szkół w Paprotni