8 stycznia naszą szkołę odwiedziła sierż. sztab. B. Jastrzębska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Przedstawicielka policji wygłosiła prelekcję mającą na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat zagrożeń, które mogą występować w ich codziennym życiu, zwiększenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w sieci oraz zagrożeń związanych z cyberprzemocą, uświadomienie młodzieży o konsekwencjach niewłaściwego zachowania w Internecie. promowanie zdrowych i bezpiecznych postaw w relacjach międzyludzkich, zachęcenie uczniów do zgłaszania wszelkich niebezpiecznych sytuacji. W trakcie spotkania wyświetlono krótkie filmy, które ilustrowały omawiane tematy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć przykłady sytuacji, z którymi mogą się spotkać, oraz sposoby reagowania na nie. Po prezentacji odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, w której uczniowie mieli możliwość zadawania pytań dotyczących poruszanych tematów. Prelekcja okazała się bardzo wartościowym doświadczeniem dla uczniów. Dzięki niej młodzież zyskała nowe informacje na temat bezpieczeństwa, które mogą pomóc im w codziennym życiu.
Spotkanie profilaktyczne
- 3
„Historia Cudownej Nocy”
- 20
Dnia 20 grudnia na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się jasełka zatytułowane „Historia Cudownej Nocy”. Przedstawienie, przygotowane przez uczniów klasy IV pod opieką p. Agaty Grzeszczuk i p. Joanny Jurczak-Sanetry zgromadziło liczną publiczność, w tym rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Jasełka poprzedził przepiękny taniec dziewczynek z klasy I i II do pieśni "Mario, czy Ty wiesz?". Scenografia została podzielona na dwie części: większa, inspirowana szopką betlejemską, nawiązywała do narodzin Jezusa, a mniejsza przedstawiała tradycyjny, rodzinny dom podczas przygotowań do Wigilii. Ozdobiona choinka oraz świątecznie nakryty stół doskonale współgrały z całością. Oprawę muzyczną stanowiły kolędy i pastorałki, takie jak „W ten grudniowy dzień” czy „Podniebna rozmowa,” wykonywane zarówno przez solistów, jak i chór. Melodie te wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, podkreślając duchowy wymiar wydarzenia. Przedstawienie rozpoczął Narrator, zapraszając zgromadzonych na symboliczną podróż do Betlejem. Kolejne sceny ukazywały przygotowania do Wigilii w rodzinnym domu oraz historię Narodzenia Pańskiego. W role Maryi i Józefa wcielili się Agata Włoszek i Mateusz Suchożebrski, którzy z wielkim zaangażowaniem przedstawili trudności związane z podróżą do Betlejem i narodzinami Jezusa w ubogiej stajence. Do żłóbka przybyli Aniołowie, pasterze oraz Trzej Królowie, przynosząc symboliczne dary. Każda z postaci wygłosiła swoje kwestie z dużą ekspresją, co spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony publiczności.
Jasełka „Historia Cudownej Nocy” były nie tylko pięknym artystycznym wydarzeniem, ale również duchowym przeżyciem, które pozwoliło zgromadzonym przypomnieć sobie istotę świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.
"Choinko piękna jak las"
- 5
Konkurs Kolęd
- 13
Po raz kolejny 16 grudnia w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd pod hasłem „Zaśpiewajmy pastorałkę od serca….”zorganizowany przez p. Joannę Jurczak-Sanetrę i p. Hannę Kruk. Soliści zaprezentowali z pamięci i na żywo jedną kolędę lub pastorałkę polską
z podkładem muzycznym.
Komisja konkursowa w składzie: p. Aneta Nasiłowska, p. Beata Gromulska oraz p. Bogumiła Trębicka oceniła prezentujących się wykonawców pod względem: doboru repertuaru, znajomości tekstu utworu, poziomu muzycznego występu i ogólnego wyrazu artystycznego.
Spośród wszystkich uczestników, wyłoniła laureatów w kategorii klas 0 – III oraz IV-VIII.
Zwycięzcy w kategorii klasy 0-III
I Dominika Czarnocka
Gabriela Kołomyjska
II Antoni Sanetra
Nikola Bielińska
III Maja Kobylińska
Ola Łyszczewska
Zwycięzcy w kategorii klasy IV-VIII
I Magdalena Kołomyjska
II Wiktoria Czarnocka
Stanisław Sanetra
III Julia Nasiłowska
„Używki zażywasz – życie przegrywasz”
- 13
Konkurs plastyczny „Używki zażywasz – życie przegrywasz” stanowił doskonałą okazję do edukacji w zakresie profilaktyki uzależnień oraz promocji zdrowego stylu życia. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, prezentując swoje przemyślenia na temat uzależnień w różnorodny sposób. Wydarzenie to miało również na celu zwiększenie świadomości o zagrożeniach płynących z uzależnień i zachęcenie młodzieży do podejmowania świadomych decyzji w zakresie zdrowia.
Konkurs przyczyniły się do wzrostu wiedzy uczniów na temat uzależnień i promowania postawy asertywnej wobec rówieśników namawiających do zażywania używek.
VI Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy „ŚWIĘTA W EKOLOGICZNYM KLIMACIE”
- 2
Już kolejny roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy „ŚWIĘTA W EKOLOGICZNYM KLIMACIE” ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe w Siedlcach. Celem konkursu było promowanie postaw ekologicznych i wrażliwości artystycznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej. W ramach konkursu, uczniowie mieli okazję rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności plastyczno-techniczne, a także kształtować świadomość ekologiczną.
Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, a ich dzieła były dowodem na to, jak wiele można zrobić, by wykorzystać odpady w sposób artystyczny i ekologiczny. Działanie pozwoliło także na pogłębienie wiedzy na temat ekologii i znaczenia ochrony środowiska, a także wzmocnił poczucie przynależności do lokalnej społeczności i tradycji bożonarodzeniowych.
Konkurs stanowił doskonałą okazję do łączenia działań na rzecz ochrony środowiska z rozwijaniem talentów artystycznych uczniów, a także inspirował do działań na rzecz przyszłości naszej planety. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, co pozwoliło na realizację celów konkursu i wzmocniło świadomość ekologiczną wśród młodzieży.
„Polska na czele europejskiej rodziny” – ogólnopolski konkurs plastyczny
- 1
Szkolny Klub Europejski zachęcił uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym „Polska na czele europejskiej rodziny” organizowanym przez Ministerstwo Edukacji z okazji objęcia przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.
Uczniowie z różnych klas naszej szkoły przystąpili do pracy nad swoimi projektami plastycznymi. Do tworzenia dzieł używali różnorodnych technik: rysunku, malarstwa, kolażu, a także technik mieszanych. Tematyka prac obejmowała zarówno symbole narodowe Polski, jak i obrazy ukazujące współczesną Polskę w kontekście integracji z Unią Europejską.
Kulinarne Poddasze
- 31
12 grudnia grupa przedszkolaków wybrała się na wycieczkę do Siedlec. Celem podróży były warsztaty w ,,Kulinarnym Poddaszu”. Gdy dotarliśmy na miejsce, od wejścia powitał nas zimowo-świąteczny klimat. To dzięki pięknym dekoracjom. Na początku zajęć każdy uczestnik otrzymał fartuch kuchenny. Następnie poszliśmy do pomieszczeń, w których na stołach były przygotowane składniki do potraw. Okazało się, że tematem warsztatów są Polarne misie i ciężarówki. Najpierw dzieci zaczęły od testowania różnych smaków i zapachów. Następnie własnoręcznie zrobiły pierniczki nadziewane czekoladą. Potem przyszła pora na malowanie misiów. Po tak solidnej rozgrzewce dzieci przeszły do głównego zadania, z ryżu, różnych warzyw i sosu, wykonały igloo. Kulinarne zmagania zakończyły się degustacją. Nasz pobyt został utrwalony na zdjęciu grupowym i zdjęciach koleżeńskich. Zajęcia bardzo się wszystkim podobały. Każdy uczestnik otrzymał podarunek, który mógł zabrać ze sobą. W dobrych nastrojach wróciliśmy do szkoły.
Przedszkolaki dekorują pierniki
- 30
W ubiegłym tygodniu przedszkolaki piekły pierniki, teraz nadszedł czas na dekorację. W ruch poszedł lukier, posypki, kolorowe pisaki. Było bardzo smacznie i mega słodko.....
Mikołajki
- 12
W piątek w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Tego dnia szkołę opanował kolor czerwony. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane w mikołajkowe czapki. Szkolny korowód mikołajkowy, złożony z Mikołaja i jego orszaku, odwiedził grzecznych uczniów naszej szkoły rozdając słodycze. Na sali gimnastycznej na naszych uczniów czekała kolejna niespodzianka. Przybył drugi Mikołaj (pan Wójt Leszek Trębicki, Z – ca wójta pan Marek Kordecki oraz Sekretarz Gminy pani Anna Kosińska ), by obdarować wszystkich uczniów i nauczycieli słodkościami.
To był niezwykle radosny, a przede wszystkim słodki dzień.
W oczekiwaniu na Mikołaja
- 12
Pierwszy tydzień grudnia rozpoczął się w przedszkolu bardzo intensywnie. Dzieci napisały już listy do Świętego Mikołaja, nauczyły się wzorowo piosenek dla zaproszonego gościa. We wtorek nadszedł czas na pieczenie pierniczków. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wsypywały składniki, wałkowały ciasto i wycinały ciasteczka. Większość naszych zuchów, to nawet przepis zapamiętało, także pieczenia ciąg dalszy zapewne nastąpi w domach naszych najmłodszych:) Świąteczny zapach pierniczków roznosił się po całej szkole. Teraz zostało jeszcze dekorowanie ciasteczek, ale również damy radę...
Kiedy już dzieci odpoczęły po kulinarnych zmaganiach przyszedł czas na dekorację sali. Wszyscy chętnie zawieszali na choinkach bombki, lampki czy łańcuchy. Jednym słowem jesteśmy gotowi na "Jego" przyjście.... Teraz cierpliwie czekamy :)
Andrzejki
Wieczór Andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w naszej szkole przybrał formę Andrzejkowych Wróżb. Uczniowie postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i wybrali ku temu przedpołudnie 29 listopada. Wróżki i wróżkowie z Samorządu Szkolnego przygotowali dla uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły wróżby. Każdy mógł „poznać swoją przyszłość”, zawód czy imię sympatii. Wszystkie stanowiska były oblegane. Akcja cieszyła się dużą popularnością.
Mikołajki
- 25
5 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. Przedszkolaki były tego dnia ubrane na czerwono i miały Mikołajowe rekwizyty. Zaraz po śniadaniu odwiedzili nas gminni Mikołaje- pan Wójt Leszek Trębicki, pan W-ce Wójt Marek Kordecki oraz p. Anna Kosińska- Przewodnicząca Rady Gminy. Uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie goście rozdali wszystkim słodkie upominki. Przy okazji p. Dyrektor Anna Głuchowska wręczyła dyplomy za ostatnie konkursy.
To nie był koniec niespodzianek....Chwilę później do przedszkolaków zawitał Święty Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dzieci bardzo się ucieszyły. Z wielkim zaangażowaniem odśpiewały wcześniej przygotowane piosenki
i otrzymały wspaniałe upominki. Mikołaj obiecał, że za rok znowu nas odwiedzi, a do najgrzeczniejszych zawita ponownie w domu w święta Bożego Narodzenia.W międzyczasie odbyły się sesje fotograficzne, do których dzieci chętnie pozowały. Zdjęcia wyszły zjawiskowo:) Po obiedzie nadszedł czas na słodki poczęstunek. Był to dzień pełen pozytywnych wrażeń i emocji.
Dzień Pluszowego Misia
- 23
25 listopada tradycyjnie obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia - najlepszego przyjaciela i najmilszej przytulanki najmłodszych. Uczciliśmy to święto różnymi zabawami z pluszakami oraz śpiewem misiowych piosenek. Nie zabrakło słodkich niespodzianek. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały prace plastyczne w roli głównej z misiem. Ten dzień przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.
Laboratoria Przyszłości
- 14
We wrześniu na lekcji wychowania fizycznego klasa VIII przy pomocy aparatu cyfrowego analizowała technikę skoku w dal sposobem naturalnym. Uczniowie wykonywali skok w dal sposobem naturalnym w formie konkursu wewnątrz klasowego. Wszystkie próby były nagrywane. Uczniowie pełnili rolę sędziów: mierzyli długość skoku, zagrabiali i wyrównywali piasek, oraz na zmianę nagrywali próby uczniów swojej klasy. Na koniec lekcji zostały porównane wyniki skoku w dal uzyskane przez uczniów pod koniec ubiegłego roku szkolnego do wyników obecnych, a następnie wspólnie analizowane były popełniane błędy w trakcie prób i wyciągaliśmy wnioski co należy poprawić w technice skoku aby uzyskać lepszy rezultat w przyszłości.
Klasa VI rzucała oszczepem piankowym z miejsca i ćwiczyła odprowadzenie ręki i pozycję do wyrzutu. Uczniowie oddawali rzuty, które były nagrywane (uczniowie nagrywali próby kolegów i koleżanek z klasy). Po zakończeniu lekcji wspólnie analizowano błędy przy odprowadzeniu ręki i wyrzucie przybory.
Klasa VII natomiast wykonywała skoki w dal sposobem naturalnym z rozbiegiem i odbiciem. W poprzednim roku szkolnym uczniowie kl. VII wykonywali skok w dal sposobem naturalnym wybijając się z metrowej strefy. W obecnym roku szkolnym obowiązuje ich już wybicie z belki. Na lekcji uczniowie uczyli się trafiania i wybicia z belki do skoku w dal wykorzystując umiejętności opanowane w poprzednim roku szkolnym. Nagrywanie prób miało pomoc uczniom w nauczeniu się ustawiania odległości rozbiegu.
W październiku na zajęciach z plastyki uczniowie klasy VII mogli bliżej przyjrzeć się pracy fotografa, stworzyli mini studio fotograficzne, porozstawiali niezbędny sprzęt: płótna, oświetlenie do tworzenia zdjęć, aparat fotograficzny i statyw. I rozpoczęli zabawę w fotografowanie, próbując dobrze doświetlić zdjęcia oraz stosując triki fotograficzne. Na innych zajęciach uczniowie użyli sprzętu do fotografowania, tym razem jednak wykorzystując technikę green screen, czyli fotograficzne tło zielone. Do wykonywania tych zdjęć zastosowano darmową aplikację Chromavid z którą można się było przenieść w inny wymiar. Uczniowie klasy VII również na lekcji plastyki zdobywali doświadczenie w robieniu profesjonalnych zdjęć przy zastosowaniu fotograficznych trików do których sami przygotowali potrzebne rekwizyty. Zdjęcia wyszły naprawdę imponujące.
Gogle VR były wykorzystywane na lekcji historii w klasie V, kiedy to uczniowie zobaczyli z bliska i z lotu ptaka wielkie piramidy w Gizie, grawerowane kolumny dziedzińca Ramzesa II w Luksforze, oraz piękne hieroglify na kolumnach z zachowanej świątyni bogini Hathor i wiele innych zabytków świata starożytnego.
Klasa V na lekcji historii zaprezentowała podsumowanie projektu klasowego „Bogowie greccy”, podczas której uczniowie przebrani i z rekwizytami zapoznali klasę z postacią swojego greckiego boga Olimpu.
Natomiast klasa II odgrywała scenki dramowe związane z treścią wiersza „Jesień u fryzjera”, do których ról bardzo się uczniowie przygotowali. W małych zespołach prezentowali swoje inscenizacje, co zostało udokumentowane za pomocą szkolnego aparatu.
Aparat fotograficzny ze statywem był wykorzystany również podczas akademii szkolnych z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, narodowego czytania, Dnia Chłopaka, ślubowania i otrzęsin uczniów klasy pierwszej a także podczas Dnia Edukacji Narodowej, Dnia Dyni w przedszkolu, Dnia postaci z bajek, rocznicy Odzyskania Niepodległości, bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji, konkursu na najpiękniej zaśpiewaną pieśń patriotyczną, Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka i Dnia Życzliwości, Andrzejek, oraz podczas wycieczek szkolnych mi innych imprez i wydarzeń w naszej szkole.
Akcja Wolontariatu
W dniach 21 - 29 listopada 2024 wolontariat szkolny (jak co roku), przeprowadził świąteczną zbiórkę żywności. W tym roku akcja odbywała się pod hasłem: "Z nami nie pomożesz?". W zbiórkę włączyła się cała społeczność szkoły, co dało efekt trzech wielkich pudeł wypełnionych po brzegi makaronami, konserwami, słodyczami i innymi produktami, z których potrzebujący bardzo się ucieszą.
Zebrane produkty przekazaliśmy do Banku Żywności w Siedlcach.
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.
Wycieczka do Warszawy
- 24
6 grudnia odbyła się nasza wymarzona wycieczka mikołajkowa do Warszawy.
Najpierw udaliśmy się na lotnisko Chopina, gdzie z tarasu widokowego obserwowaliśmy starty i lądowania samolotów. Następnym punktem naszej wycieczki było Centrum Nauki Kopernik. Tu mieliśmy okazję zobaczyć różne wystawy dotyczące astronomii, fizyki oraz technologii. Interaktywne eksponaty pozwoliły nam na samodzielne odkrywanie tajemnic nauki, co było inspirujące.
Po obfitym posiłku w ulubionej restauracji, udaliśmy się do Królewskiego Ogrody Świateł w Wilanowie, gdzie zostaliśmy oczarowani pięknem iluminacji, które rozświetlały otoczenie. Światła w różnorodnych kształtach i kolorach tworzyły magiczną atmosferę. Mieliśmy również okazję zrobić wiele zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką.
Wycieczka do Warszawy była niezwykle udana. Wracaliśmy do domu z uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi nowych inspiracji.
Warsztaty świąteczne
- 3
5 grudnia, tuż przed wycieczką mikołajkową do Warszawy, odbyły się w klasie trzeciej zajęcia artystyczne podczas których uczniowie mieli okazję wykazać się swoją kreatywnością i zdolnościami plastycznymi zdobiąc bombki choinkowe. To świetny sposób na wprowadzenie świątecznego nastroju. Podczas zajęć panowała wesoła atmosfera. Uczniowie z zapałem przystąpili do pracy, a ich pomysłowość nie miała granic. Na bombkach pojawiły się motywy świąteczne: choinki, bałwanki czy gwiazdki. Niektórzy z zachwytem mówili „ nie myślałem, że wyjdzie aż tak pięknie”. Warsztaty były doskonałą okazją do integracji w świątecznym klimacie, stworzenia wyjątkowych ozdób i wspólnie spędzonego czasu.
Dzień Życzliwości i Pozdrowień
21 listopada w naszej szkole celebrowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Mottem tego dnia było hasło "Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej". Wykorzystaliśmy ten dzień do uświadomienia całej społeczności szkolnej, jak ważna jest życzliwość na co dzień, nie tylko od święta. Nie chodzi tu o spektakularne czyny, ale o małe gesty, które czynią świat lepszym. Poprzez rozmowy z pedagogiem i wychowawcami uczniowie usłyszeli, że życzliwość kryje się w drobiazgach dnia codziennego - zwykłym uśmiechu, ciepłym słowie czy miłym geście. Tego dnia przywitały nas hasła o życzliwości przyczepione na drzwiach oraz na korytarzu. Podczas przerw można było pośpiewać razem z Cleo i dzieciakami piosenkę "Dobre słowo". Uczniowie mogli " poczęstować" się karteczkami z miłym słowem i zachować dla siebie lub przekazać koledze/koleżance czy komuś innemu. Na wszystkich uczniów czekały też zaszyfrowane hasła o życzliwości przygotowane przez p. Nasiłowską. Ileż było zabawy przy odgadywaniu. 20, a nawet więcej osób dostało słodki upominek za dobre rozwiązania. Mamy nadzieję, że dobrych słów, miłych gestów wszyscy się będą starać używać na co dzień, a nie tylko tego dnia.
KOMUNIKAT KOŃCOWY PUCHAR WÓJTA GMINY PAPROTNIA W TENISIE STOŁOWYM PAPROTNIA 23.11.2024 r
- 9
Turniej odbył się w sobotę 23 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Paprotni. W zawodach uczestniczyło łącznie 52 zawodników i zawodniczek w następujących kategoriach: dziewczęta rocznik 2014 i młodsze, dziewczęta rocznik 2012 – 2013, kobiety rocznik 2011 i starsze, chłopcy rocznik 2014 i młodsi, chłopcy rocznik 2012 – 2013, chłopcy rocznik 2010 – 2011, mężczyźni rocznik 2009 i starsi. Najliczniejszą grupę stanowili chłopcy rocznik 2014 i młodsi. Dziewczęta i kobiety – 11 uczestniczek, chłopcy i mężczyźni – 41 uczestników.
Dziewczęta rocznik 2014 i młodsze
1. Bareja Marta
2. Borkowska Aniela
3. Łęczycka Laura
4. Łyszczewska Aleksandra
Dziewczęta rocznik 2012 – 2013
1. Bryńczak Karina
2. Chodowiec Monika
3. Wileńska Agata
4. Szybka Nikola
Kobiety rocznik 2011 i starsze
1. Krysiak Izabela
2. Korycińska Zuzanna
3. Nasiłowska Milena
Chłopcy rocznik 2014 i młodsi
1. Krzymowski Jakub
2. Chodowiec Filip
3. Ścibor Kacper
4. Skwierczyński Karol
5. Czapski Miłosz
6. Skwierczyński Rafał
7 – 8. Witkowski Marcel Łopaciuk Oskar
9 – 12. Krzymowski Bartosz Nasiłowski Mikołaj Żółkowski Wiktor Czapski Szymon
13 – 17 Bieliński Dawid Grochowski Bartosz Przekopiak Karol Suchożebrski Mateusz Lipiński Filip
Chłopcy rocznik 2012 – 2013
1. Dylewski Marcin
2. Chodowiec Mateusz
3. Krysiak Maciej
4. Borkowski Alan
5. Bojar Bartosz
6. Przekopiak Mateusz
7 – 8. Lipiński Aleksander Trębicki Paweł
9 – 10. Sanetra Stanisław Lipiński Michał
Chłopcy rocznik 2011 – 2010
1. Bareja Mikołaj
2. Przekopiak Rafał
3. Ścibor Kuba
4. Ścibor Bartosz
5. Zbieć Szymon
6. Sawicki Mateusz
7 – 9. Rybak Bartosz Trębicki Sebastian Sodol Marcel
Mężczyźni rocznik 2009 i starsi
1. Bareja Łukasz
2. Tomaszewski Maciej
3. Szybka Adrian
4. Nasiłowski Jakub
5. Krysiak Paweł
Organizatorzy:
Wójt Gminy Paprotnia
Komisja d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Szkoła Podstawowa w Paprotni
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Atlas”
Najmłodsza uczestniczka turnieju: Łyszczewska Aleksandra
Najmłodszy uczestnik turnieju: Krzymowski Bartosz
Zwycięscy kategorii wiekowych otrzymali puchary, pierwsza trójka w każdej kategorii medale i nagrody rzeczowe, sześciu najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało dyplomy, najmłodsi uczestnicy turnieju – dziewczyna i chłopak otrzymali nagrody rzeczowe. Turniej został zorganizowany ze środków Urzędu Gminy Paprotnia.
Archiwum Aktualności