Nasza szkoła już kolejny raz włączyła się w akcję pomocy organizowaną przez Bank Żywności. W związku z tym przed Świętami Wielkanocnymi odbywała się zbiórka potrzebnych produktów. Każdy mógł przynieść produkty trwałe z dłuższym terminem ważności i ofiarować je osobom będącym w trudniejszej sytuacji. Zebrane artykuły zostały przekazane do Banku Żywności w Siedlcach, skąd trafiły do wielodzietnych rodzin, osób samotnie wychowujących dzieci lub ludzi chorych. Szkolny Klub Wolontariatu wyraża wdzięczność tym, którzy okazali serce i potrafili zrozumieć potrzebujących.
Z życia szkoły
Zbiórka żywności
Kiermasz ciast
Z inicjatywy naszych wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, 28 kwietnia w szkole miał miejsce charytatywny kiermasz ciast, z którego dochód przekazaliśmy dla Marysi Tchórzewskiej z Siedlec. Marysia to 11-letnia dziewczynka, która urodziła się z wieloma wadami wrodzonymi nogi - brak kości strzałkowej, kości śródstopia, pięty i 3 paluszków, kość piszczelowa była krótsza, stopa końsko-szpotawa. Marysia przeszła kilka operacji w USA, dzięki którym jej nóżka została wydłużona o 20 cm. Teraz musi pilnie mieć kolejną operację wyjęcia aparatu wydłużającego, płytek zapobiegających koślawości. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i ich mam, ze sprzedaży ciasta, ciasteczek, wafli udało nam się zebrać 1300, 85 gr. Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli słodkości, jak też i tym, którzy je zakupili.
Przez krzyż do zbawienia
W ostatnim tygodniu przed wiosenną przerwą w nauce uczniowie spędzili w świątecznym nastroju. Społeczność szkolną połączył udział w wielkanocnym apelu przygotowanym pod kierunkiem p. Agaty Grzeszczuk, p. Joanny Radosz i p. Ewy Chruściel. Podczas występów uczniowie recytowali wiersze , śpiewali okolicznościowe pieśni , przedstawili scenę nawiązującą do zmartwychwstania Jezusa.
Po zakończonym misterium głos zabrała dyrektor szkoły p. Anna Głuchowska, która złożyła świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość gościom, rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście: ks. proboszcz – Wojciech Matuszewski, p. Leszek Trębicki – Wójt Gminy Paprotnia, p. Kamila Daniluk – przewodnicząca Rady Rodziców.
Następnie odbyły się podsumowania konkursów, wręczenie dyplomów i nagród. Głos zabrał też Samorząd Uczniowski, który przeprowadził konkurs na najładniejsze jajko wielkanocne.
Europejski Dzień Logopedy
7 marca 2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Europejski Dzień Logopedy, który przygotowała Pani logopeda Aneta Nasiłowska. W tym roku realizowany był w grupie 3-4 latków pod hasłem "Psi Patrol rusza do akcji". Dzieci przypomniały sobie bohaterów kultowego filmu animowanego, odgadywały zagadki tematyczne. Wspólnie z pieskami umieszczonymi na kartach, wykonywały ćwiczenia buzi i języka. Przedszkolaki ćwiczyły pamięć słuchową, układały szeregi i sekwencje, dopasowywały cienie do piesków. Na zajęciach nie zabrakło dobrej zabawy i wesołej atmosfery.
Spektakl "Bajkowy ambaras".
O baśniowych bohaterach opowiadał spektakl „Bajkowy ambaras”, który został wystawiony w naszej szkole w ramach projektu „ Polubić czytanie”. Przygotowali go uczniowie klasy pierwsze, drugiej i trzeciej pod kierunkiem p.B. Gromulskiej, p.H.Kruk i p. A. Nasiłowskiej. Na scenie pojawiały się kolejno postacie przychodzące do Wielkiego Baja z prośbą o interwencję w kwestii ich baśni. Okazało się, że za sprawą Baby Jagi pouciekali ich bohaterowie. Królewna Śnieżka i krasnale opuścili chatkę i wybudowali sobie blok. Baba Jaga zmieniła imię na Jadwiga i zaczęła pracować w branży turystycznej. Jaś i Małgosia rozpaczają nad stratą chatki z piernika. Po prostu prawdziwy ambaras. Wielki Baj z pomocą wróżki Fantazji przywrócił stary porządek i zaapelował do dzieci, by nie rezygnowały z czytania i słuchania baśni, które rozwijają naszą wyobraźnię. Barwne stroje postaci bajkowych i dekoracje wprowadziły widzów w niezwykły świat fantazji. Scenografia, ciekawe stroje, pięknie śpiewająca Fantazja i gra aktorska dzieci bardzo się wszystkim podobała i została nagrodzona gromkimi brawami.
W przedstawieniu wystąpili:
- Wielki Baj – Olo Lipiński
- Fantazja – Dominika Czarnocka
- Zła Królowa – Nikola Szybka
- Baba Jaga – Justynka Suchodolska
- Woźny – Staś Sanetra
- Jaś – Mateusz Suchożebrski
- Małgosia – Ola Łyszczewska
- Mędrek – Kornelka Czarnocka
- Gapcio – Maja Kryńska
- Gburek - Amelka Skwierczyńska
- Nieśmiałek – Marysia Nasiłowska
- Chórek: Mikołaj Łęczycki, Mateusz Skwierczyński, Adam Ślaz, Kamil Rozbicki, Przemek Semeniuk, Filip Kościński.
Ogłoszenie
BEZPŁATNE TURNUSY REHABILITACYJNE
DLA DZIECI ROLNIKÓW
(Uwaga liczba miejsc ograniczona)
W okresie wakacji 2023 roku KRUS organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników, których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników z mocy ustawy. Jeżeli rolnik ubezpieczony jest na wniosek w pełnym zakresie – ubezpieczenie powinno trwać nieprzerwanie co najmniej rok.
Za pośrednictwem Placówki Terenowej KRUS w Siedlcach z rehabilitacji będzie mogło skorzystać 26 dzieci z chorobami układu oddechowego, urodzonych w latach 2008 – 2016 (7-15 lat).
Turnus rehabilitacyjny dla dzieci z chorobami układu oddechowego zostanie zorganizowany w Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu Zdroju w okresie od 13 lipca do 2 sierpnia 2023r.
Rodzice nie ponoszą odpłatności za pobyt i transport dziecka.
Uczestnicy turnusów rehabilitacyjnych mają zapewnione całodzienne wyżywienie, całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską oraz indywidualny program rehabilitacyjny. Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna.
Kwalifikacja dzieci na rehabilitację leczniczą w ramach Centrów Rehabilitacji Rolników.
Podczas kwalifikowania dziecka do leczenia rehabilitacyjnego lekarz ocenia:
- Stan zdrowia dziecka.
- Przebieg choroby będącej wskazaniem do rehabilitacji leczniczej w ramach CRR.
- Zdolność dziecka do samoobsługi i samodzielnego przemieszczania się.
Pierwszeństwo w skierowaniu na turnusy mają dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności (do wniosku należy dołączyć kopię orzeczenia o niepełnosprawności).
Podstawą skierowania dziecka jest wniosek o rehabilitację leczniczą/turnus regeneracyjny stanowiący załącznik do rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 19 grudnia 2022 r. w sprawie warunków rehabilitacji leczniczej i turnusów regeneracyjnych (Dz.U. z 2022 r. poz. 2757). Do wniosku obligatoryjnie powinny zostać dołączone:
- formularz z dodatkową informacją o stanie zdrowia dziecka
- formularz dotyczący informacji podawanych w przypadku pozyskiwania danych osobowych od osoby, której dane dotyczą
- oświadczenia rodzica/opiekuna dotyczącego zgody na udzielenie wszelkiej pomocy przedmedycznej i medycznej w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia dziecka w trakcie podróży na turnus rehabilitacyjny do CRR KRUS oraz w drodze powrotnej.
Wnioski można pobrać w Oddziale i Placówkach Terenowych KRUS oraz ze strony internetowej www.krus.gov.pl. Wnioski wypełnione przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub lekarza specjalistę wraz z wypełnionymi załącznikami należy złożyć w Placówkach Terenowych KRUS do 26 maja 2023 r.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy ds. rehabilitacji w PT KRUS w Siedlcach
tel. 25 640 46 57 lub 25 640 46 17
PT KRUS w Siedlcach
ul. Brzeska 39
08-110 Siedlce
e-mail:siedlce@krus.gov.pl
Konkurs
Konkurs „Żywe obrazy” został rozstrzygnięty. Wszystkie prace były niezwykle kreatywne oraz utrzymane na bardzo wysokim poziomie artystycznym, w związku z czym jury nie miało łatwego zadania. Nie było w stanie wybrać zwycięzców, ponieważ w tym konkursie każdy jest wygranym. Zdecydowano więc, iż wszyscy uczestnicy zasługują na I miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom gdyż był to konkurs rodzinny. BRAWA za pomysłowość, chęci i wspaniałe efekty. DZIĘKUJEMY
Wyniki rekrutacji do oddziałów przedszkolnych
Informuję, że w wyniku przeprowadzonej rekkrutacji do przedszkola komisja rekrutacyjna ustaliła, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wnioski o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Paprotni w pierwszym terminie zostały przyjęte. Proszę rodziców o złożenie do 31.03.2023 potwierdzenia woli zapisu dziecka.
Z poważaniem Anna Głuchowska
Dzień Kobiet
8 marca - to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.
W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali
życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku, i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia,
kwiaty i promienny uśmiech…9 marca odbyła się zaplanowana z okazji Dnia Dziewczynek wycieczka do nowopowstałej sali zabaw w Siedlcach Kids Paradise.
Razem z klasami I-III udaliśmy się w to wspaniałe miejsce, pełne atrakcji zarówno dla maluszków jak i dla starszych dzieci.
Nasi podopieczni mieli okazję skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji m.in. zjeżdżalni, trampolin, basenów z kulkami, przeróżnych urządzeń elektronicznych.
Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do szkoły… A my już powoli planujemy następną wycieczkę…
Światowy Dzień Zespołu Downa
21 marca to Światowy Dzień Zespołu Downa, którego symbolem stały się kolorowe skarpetki zakładane „nie do pary” jako wyraz tolerancji i solidarności z osobami z trisomią 21. Łączymy się kolejny raz.
Poznajemy zawód fryzjera
W piątek 17 marca gościliśmy w naszym przedszkolu mamę Ady- Panią Marlenę, która opowiedziała nam o swoim zawodzie i wielkiej pasji jaką jest fryzjerstwo. Pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera: pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, maszynki i wiele innych. Następnie wykonała fryzury chętnym dzieciom. Największym zainteresowaniem cieszyły się brokatowe i zielone pasemka oraz kolorowe warkoczyki. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Marlenie za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.
Konkurs recytatorski
Dnia 16.03.2022r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków "W świecie poezji J. Brzechwy i J. Tuwima". W konkursie wzięło udział 15 uczestników. Głównymi celami konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas występów dzieci wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach polskich wieszczy. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: p. Joanna Olędzka, p. Beata Gromulska oraz p. Małgorzata Denisiuk. Obrady jury były bardzo burzliwe. Dyplomy oraz nagrody dla uczestników zostaną wręczone na najbliższym szkolnym apelu.
Dzień Pizzy
Pizza to ulubiona potrawa nie tylko dorosłych, ale także dzieci, w tym przedszkolaków. Światowy dzień pizzy obchodzony jest 9 lutego nie tylko w pizzeriach i restauracjach, ale także w przedszkolach.
Dzieci poznały historię pizzy, dowiedziały się z którego kraju pochodzi oraz jakie składniki można wykorzystać do jej przygotowania. Około godz. 10 w całej szkole rozniósł się smakowity zapach. Nasze przedszkolaki dokładnie wiedziały, że zawitał do nas dostawca z siedleckiej pizzerii. Pizza nie tylko ładnie pachniała, ale również bardzo smakowała dzieciom.
Etap powiatowy w turnieju wiedzy pożarniczej
14 marca 2023 r. odbyły się eliminacje powiatowe w konkursie pożarniczym o nazwie ,,Młodzież zapobiega pożarom". Naszymi reprezentantami były: Karolina Chodowiec z klasy VI i Nikola Szybka z klasy III. Konkurs odbył się w Uniwersytecie Przyrodniczo Humanistycznym w Siedlcach na ulicy Żytniej. Uniwersytet jest urządzony w nowoczesnym stylu . O godzinie 9.00 rozpoczął się test pisemny. W eliminacjach brało udział łącznie około 50 uczestników . Po skończeniu pisania organizatorzy wymyślili dla uczestników i ich opiekunów atrakcje – czyli wycieczkę po budynku. Pierwszym punktem wycieczki po Uniwersytecie była największa aula wykładowa w Siedlcach . Następnie udaliśmy się na wydział artystyczny, gdzie wszystkie ściany były pokryte pięknymi obrazami, które zostały namalowane przez studentów. Na tym wydziale odwiedziliśmy również studio muzyczne, salę z fortepianami i organami oraz usłyszeliśmy wiele ciekawych aspektów o studiu fotografii . Ostatnią ale najlepszą atrakcją była sala do nauki kryminologii i kryminalistyki. Można było tam zobaczyć różną broń oraz skrzynkę z najważniejszymi atrybutami detektywa. Ponadto - wirtualną strzelnicę i wiele aplikacji na których studenci uczą się podstaw strzelania oraz pomocy innym w sytuacjach zagrożenia życia . Po wycieczce ogłoszono wyniki a następnie odbyła się dogrywka ustna. Miłym doświadczeniem była też wizyta pani redaktor z Radia Dla Ciebie, która przeprowadziła wywiad zarówno z Karoliną jak i z Nikolą. Na koniec ogłoszono wyniki, okazało się że Nikola Szybka zdobyła 3 miejsce w powiecie w swojej grupie wiekowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i ciekawe nagrody. Serdecznie gratulujemy.
Gra Orkiestra
„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”. Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję charytatywną w ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał przebiegał pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!
Wolontariusze z klasy VIII – Paula Rucińska, Radek Nasiłowski i Filip Daniluk kwestowali w szkole oraz na terenie Paprotni. W sumie w 31 Finale WOŚP zebrano 1310 złotych i 73 grosze. Za okazane serce dla potrzebujących – serdecznie dziękujemy !
Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2023/2024
OGŁOSZENIE
Na podstawie art. 29 ust. 2 pkt. 2, art. 154 ust. 1 pkt. 1 i ust 3 ustawy z 14 grudnia 2016r. Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2021r. poz. 1082 z późn.zm.) i Zarządzenia Nr 2/23 Wójta Gminy Paprotnia z 18 stycznia 2023 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Paprotnia na rok szkolny 2023/2024
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Paprotni informuje
o zapisach dzieci do oddziałów przedszkolnych
na rok szkolny 2023/2024
- Rodzice dzieci, które obecnie uczęszczają do oddziału przedszkolnego, jeśli chcą, aby dzieci w roku 2023/24 dalej uczęszczały do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Paprotni, składają deklarację o kontynuowaniu uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego.
- Rodzice dzieci, które nie uczęszczały do oddziału przedszkolnego w naszej szkole, wypełniają i składają wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.
- Wnioski i deklaracje należy składać od 3 marca 2023r. do 17 marca 2023r. w godzinach 730– 1500 w sekretariacie szkoły.
- Wszelkie informacje i wnioski dostępne są w sekretariacie szkoły i na stronie szkoły www.zspaprotnia.edupage.org oraz pod telefonem 256312137
Choinka
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale. Uroczystość ta dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 7 lutego 2023 roku odbyła się zabawa choinkowa. Wystrój sali gimnastycznej wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Do zabawy zachęcał również Didżej, który poprowadził wspaniałą dyskotekę, zaproponował atrakcyjne konkurencje. Przedszkolaki bawiły się w towarzystwie dzieci z klas I-III. Na sali było kolorowo , wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Zabawę zwieńczył słodki poczęstunek.
Dzień Babci i Dziadka
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 20 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie w naszej szkole, które przygotowały przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III pod czujnym okiem nauczycieli: p. Ewy Chruściel, p. Joanny Olędzkiej, p. Joanny Skwierczyńskiej, p. Hanny Kruk, p. Joanny Jurczak - Sanetra oraz p. Grażyny Łęczyckiej. Pani Dyrektor Anna Głuchowska powitała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności, talenty swych wnuków prezentujących pełne humoru wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które wzruszało gości. Na koniec Goście otrzymali Świadectwa Wzorowej Babci i Wzorowego Dziadka. Wszyscy ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przy ciepłej herbatce. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.
Bal karnawałowy
16 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków oraz uczniów kl. I-III. Dzieci przyszły ubrane w przepiękne kostiumy, niektórych rano było ciężko rozpoznać. Do naszej szkoły zawitały królewny, rycerze, spidermani, bohaterowie Psiego Patrolu, Elzy, kowboje, i wiele innych bohaterów ze znanych i lubianych bajek. Zabawie nie było końca, wspaniali animatorzy na początek wykonali dzieciom profesjonalną sesję zdjęciową, a potem w rytmie znanych i lubianych hitów dziecięcych trwała dyskoteka. Zaproszeni goście doskonale zachęcali dzieci do wspólnej zabawy: śpiewali, tańczyli, puszczali sztuczny śnieg oraz bańki mydlane. Wszystkim bardzo się podobało… Przedszkolaki były zmęczone, ale szczęśliwe…

KOMUNIKAT KOŃCOWY PUCHAR WÓJTA GMINY PAPROTNIA W TENISIE STOŁOWYM PAPROTNIA 03.12.2022 r
Turniej odbył się w sobotę 3 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Paprotni. W zawodach uczestniczyło łącznie 55 zawodników i zawodniczek w następujących kategoriach: dziewczęta rocznik 2012 i młodsze, dziewczęta rocznik 2010 – 2011, kobiety rocznik 2009 i starsze, chłopcy rocznik 2012 i młodsi, chłopcy rocznik 2010 – 2011, chłopcy rocznik 2009 – 2008, mężczyźni rocznik 2007 i starsi.
Dziewczęta rocznik 2012 i młodsze
- Chodowiec Monika
- Wileńska Agata
Dziewczęta rocznik 2010 – 2011
- Korycińska Zuzanna
- Suchożebrska Amelia
Kobiety rocznik 2007 i starsze
- Iwańska Ilona
- Nasiłowska Aneta
- Chodowiec Dominika
- Protasiuk Alicja
- Sodol Nikola
- Olędzka Wiktoria
7 – 8 Łęczycka Aleksandra
Nasiłowska Milena
9. Łęczycka Patrycja
Chłopcy rocznik 2012 i młodsi
- Dylewski Marcin
- Chodowiec Mateusz
- Wyrozębski Sebastian
- Borkowski Alan
- Chodowiec Filip
Chłopcy rocznik 2010 – 2011
- Przekopiak Rafał
- Ścibor Kuba
- Bareja Mikołaj
- Świerzewski Wojciech
- Ładziak Karol
- Sawicki Mateusz
7 – 8. Chodowiec Michał
Trębicki Sebastian
9 – 12. Protasiuk Karol
Oleszkiewicz Dominik
Kokoszkiewicz Piotr
Łęczycki Rafał
Chłopcy rocznik 2009 – 2008
- Kobyliński Michał
- Trębicki Bartłomiej
- Felczuk Karol
- Grzesiuła Marcin
- Skwierczyński Mateusz
Mężczyźni rocznik 2007 i starsi
- Bojar Radosław
- Nasiłowski Łukasz
- Kobyliński Paweł
- Cieśluk Sebastian
- Rogowiec Seweryn
- Nasiłowski Jakub
7 – 8 Wołosiak Mateusz
Olędzki Damian
9 – 12 Iwański Kacper
Teodorczuk Krystian
Trębicki Piotr
Sawczuk Dominik
13 – 16 Nasiłowski Kacper
Wyrozębski Rafał
Kobyliński Rafał
Tymoszuk Miłosz
17 – 20 Olędzki Dominik
Ogrodniczuk Jakub
Kowalczyk Krystian
Organizatorzy:
Wójt Gminy Paprotnia
Komisja d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Szkoła Podstawowa w Paprotni
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Atlas” Paprotni
Najmłodsza uczestniczka turnieju: Agata Wileńska
Najmłodszy uczestnik turnieju: Filip Chodowiec
Zwycięscy kategorii wiekowych otrzymali puchary, pierwsza trójka w każdej kategorii medale i nagrody rzeczowe, sześciu najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało dyplomy, najmłodsi uczestnicy turnieju – dziewczyna i chłopak otrzymali nagrody rzeczowe. Turniej został zorganizowany ze środków Urzędu Gminy Paprotnia.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie